Kategorie: Wszystkie | KONTAKT | OFERTA | WITAM | ŚWIECE SOJOWE
RSS

WITAM

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Nazywam się Nina Dereszewicz-Nowacka i tworzę m.in. ekologiczne świece sojowe.

Spektrum moich zainteresowań jest duże, szczególnie odkąd zostałam mamą:) Interesuję się grafiką i malarstwem, szczególnie malarstwem dla dzieci. Tworzę upominki dla nich, np. obrazki z dedykacją.

Projektując odkryłam filc. Zainteresowałam się tym, jakie daj mi on możliwości w kreowaniu różnych prac. Tak zaczęłam tworzyć filcową biżuterię. Filc spodobał mi się dlatego, że jest naturalny i ekologiczny. Tworząc w nim mogę powrócić do natury i do rękodzieła, które kiedyś było powszechne.

Idąc dalej tą drogą odkryłam upcykling. Projektowanie nowych przedmiotów z niepotrzebnych rzeczy jest bardzo emocjonujące i ciekawe. Szczególnie, gdy można przy tym świetnie się bawić z własnym dzieckiem.

Z pragnienia bycia jak najbliżej natury powstały świece ozdobne, w które wtapiam m.in. suszone kwiaty oraz w 100% naturalne świece sojowe. Wykonuje je z niemodyfikowanego wosku sojowego, dzięki czemu roztopiony wosk może służyć nam jako balsam (wosk sojowy zawiera m.in. witaminę E oraz lecytynę). I tak powstała EKOAROMA :)

Zapraszam do zapoznania się z zakładką OFERTA, w której prezentuję moje prace. Na pewno będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej Ci osoby:)